11 березня | Молитва во славу Божу

«Відверни ж, Господи, заради Своєї праведності, Твій гнів і Твоє обурення від Твого міста Єрусалима та святої Твоєї гори! Адже через наші гріхи та через гріхи наших батьків Єрусалим і Твій народ терплять наругу від усіх, що довкола нас! Тож тепер, Боже наш, почуй молитву та прохання Твого слуги і нехай засяє Твоє обличчя, Господи, – заради Тебе Самого, –  над Твоїм спустошеним Святилищем! Нахили, мій Боже, Твій слух і почуй! Зверни Свій погляд і подивися i на руїни наші і на місто, де прикликалось Твоє Ім’я! Адже ми покладаємось не на нашу праведність перед Тобою, але на Твоє велике милосердя. Господи, вислухай! Господи, помилуй! Господи, досліди і вчини! Не барися, заради Самого Себе, мій Боже, бо Твоє Ім’я прикликалось на Твоє місто і на Твій народ!» (Дан. 9:16-19)

Саме Божа слава повинна бути остаточною метою кожного нашого молитовного прохання

Дехто, якось сказав: «Покажи мені своє викуплене життя, і я повірю в твого Викупителя». І це справедливе прохання! 

Як християни, ми є посланцями Христа у цьому вмираючому світі. Із Божим Духом у наших серцях, а також із Його Словом у наших руках ми повинні говорити Істину в Любові та жити таким життям, аби воно максимально відповідало нашим словам.

Ми щоразу безчестимо Бога, як тільки поступаємо інакше. Порушуючи заповіді Христа, ми даємо зброю та постачаємо боєприпаси тим, хто прагне дискредитувати Божу справу. Саме так Ізраїль зневажив Бога. Євреї були Божим обраним народом. І все ж Його Ім’я було зневажено серед язичників через невір’я і непослух Ізраїлю (Рим. 2:24).

Даниїл добре усвідомлював, що євреї не заслуговують Божого милосердя. Однак він благав Бога пробачити Його народ і повернути євреїв на батьківщину заради Його Імені. У цьому Бог мав бути прославленим.

Коли ви молитеся згідно з Божою волею, ревно сповідуючи свої гріхи та заступаючись за інших людей, ви наслідуєте благочестиву традицію Даниїла та всіх інших святих, які понад усе шукали Божої слави. Нехай такі молитви лунатимуть із ваших сердець і сьогодні!

Мотивація до молитви: Моліться за ізраїльський народ, аби Бог викупив багатьох євреїв заради Свого Імені (пор. Рим. 10:1).

Подальше вивчення Писання: Будь ласка, прочитайте уривок із Книги пророка Єзекіїля 36:16-38. Чому Бог розпорошив Ізраїль? Чому Він його збере знову? Як відреагують язичницькі народи на його повернення?

 

Джон МакАртур
Більше дописів

Leave a Reply