14 березня | Зазираючи за межі тимчасового

«…Отче наш, Який на небесах…» (Мф.6:9)

Коли Бог є твоїм Отцем, твоє життя має вічне значення

Письменник Герберт Уеллс писав про чоловіка, який був зломлений тиском і стресом сучасного життя. Лікар сказав йому, що його єдина надія – знайти спілкування з Богом. Чоловік відповів: “Що? Там, нагорі, хтось хоче спілкуватися зі мною? Я скоріше подумав би про те, щоб охолодити горло Чумацьким Шляхом або потиснути руку самим зіркам.” Поет Томас Харді сказав, що молитва марна, тому що немає кому молитися, окрім “тієї мрійливої, темної, німої істоти, яка крутить ручку цього пустого спектаклю”. Вольтер описував життя як поганий жарт. Він говорив: “Опустіть завісу, цей фарс скінчився.” Таким є богохульство і відчай усіх людей, які наполягають на тому, що Богу байдуже до людських справ.

Грецькі та римські філософи часів Ісуса відкидали Батьківство Бога, бо воно суперечило їхнім філософським поглядам. Філософи-стоїки вчили, що всі боги були апатичними та не відчували жодних емоцій. Епікурейські філософи вірили в те, що найвищою якістю богів є повний спокій або досконалий мир. Аби підтримувати свій спокій, вони мали залишатися повністю ізольованими від людського середовища.

Святе Письмо спростовує всі подібні єресі, проголошуючи, що Бог є близьким, турботливим Отцем. Значення цієї істини надзвичайно важливе. Бог перемагає ваші страхи і втішає вас у важкі часи. Він прощає ваші гріхи та дає вам вічну надію. Бог Сам обдаровує вас безмежними ресурсами та надає нетлінну спадщину. Господь дарує Вам мудрість і керівництво через Свого Духа та Своє Слово. Він ніколи не залишить і не покине вас.

Коли ви в смиренні звертаєтеся до Бога як до свого Батька, ви усвідомлюєте себе Його дитиною. І в такому положенні ви прагнете старанно виконувати волю свого небесного Отця й отримувати всі блага Його благодаті. Нехай ця приголомшлива звістка виведе вас за межі ваших теперішніх обставин і спонукає частіше зосереджуватися на тому, що є вічним.

Мотивація до молитви: Дякуйте Богові за радість і мету, які Він щодня вам дає. Присвятіть себе сьогодні виконанню саме Божої волі.

Подальше вивчення Писання: Будь ласка, прочитайте Вихід 3:1-5 та Ісаї 6:1-5. Яким має бути ваше ставлення до Бога, як ви молитеся до Нього? Згідно з Посланням до Євреїв 4:16, що ви можете одержати, коли приступаєте до Бога в молитві?

 

Джон МакАртур
Більше дописів

Leave a Reply