16 вересня | Праведність, яка прославляє Бога

“Отже, стійте.., зодягніться в броню праведності” (Еф. 6:14)

Праведне життя свідчить про трансформуючу силу Бога та приносить Йому славу

Ми переконалися у важливості вдягання броні праведності, однак Писання також описує наслідки, до яких може призвести нехтування нею. Ці наслідки служать застереженням для кожного, хто схильний нехтувати праведністю.

Якщо ви не присвячуєте себе праведності, ви не тільки робите себе духовно вразливими, але й втрачаєте деякі з чудових Божих благословінь. Давид молився: “Поверни мені радість Свого спасіння …” (Пс. 51:14). Гріх Давида позбавив його радості та впевненості. Це стосується і нас, адже радість прямо пропорційна послуху. Якщо ви намагаєтеся досягти більшої праведності, ви пізнаєте більшу радість.

Ви також можете втратити частину своєї небесної нагороди. Іван сказав: “Стережіться, щоб ви не втратили того, над чим ми працювали, але щоб отримали повну нагороду” (2 Івана 8). Я вірю, що новозавітні нагороди – це різні можливості для служіння на Небесах. Що більша ваша нагорода, то більша ваша здатність служити Богові. Якимось чином ваші нинішні праведність і вірність Богові впливають на те, що ви будете робити протягом усієї вічності. Не дозволяйте гріху та недбалості зменшити вашу нагороду!

Без праведності ви також втратите можливість прославляти Бога. Думаючи або поступаючи неправедно, ви порушуєте причину свого існування, яка полягає в тому, щоби в усьому прославляти Бога (1 Кор. 10:31). Замість звеличення Бога, ви паплюжите Його ім’я. Замість того, щоб інші люди бачили ваші добрі справи та прославляли вашого Небесного Отця (Мт. 5:16), ви породжуєте сум’яття та висміювання.

Петро звертається до нас: “Улюблені, благаю вас, як чужинців і мандрівників, стримуватися від тілесних пожадливостей, які воюють проти душі, мати добру поведінку серед язичників, щоби.., побачивши добрі діла, прославили Бога в день відвідин” (1 Петра 2:11-12). Коли невіруючі люди придивляються до вашого життя, що вони бачать? Чи свідчить ваша праведність про Божу спасительну й освячуючу благодать?

Мотивація до молитви: Просіть Бога, щоб Він посилив ваш голод і спрагу праведності, оскільки ви прагнете жити для Його слави вже сьогодні.

Подальше вивчення Писання: Вивчіть 2 Коринтян 5:21 як нагадування про дивовижну Божу благодать до вас.

Джон МакАртур
Більше дописів

Leave a Reply