17 вересня | Підбір правильного взуття

“Отже, стійте.., взуйтеся в готовність благовістити мир” (Еф. 6:14-15)

Аби твердо стояти під час протистояння, потрібне правильне духовне взуття

Я ніколи не забуду гру, яка відбулася на стадіоні “Роуз Боул”, коли я грав у футбол у коледжі. Була зима та кінець футбольного сезону, поле було в поганому стані через кілька днів дощу та зношеність за цілий сезон. Однак працівники поля пофарбували його в зелений колір, тож воно виглядало набагато краще, ніж було насправді. У мене було дві пари футбольних бутсів: одна – з довгими шипами для поганого газону, а інша – з короткими шипами для хорошого. Думаючи, що поле виглядає досить добре, я вирішив взути короткі шипи.

Під час першого кидка я зловив м’яч на 4-метровій лінії, зробив два кроки й одразу ж приземлився на спину. Після перехоплення у цьому немає нічого незвичайного, але в цьому випадку суперника в полі зору не було! Я послизнувся в багнюці; мої черевики мене зрадили.

Правильне взуття важливе в легкій атлетиці, проте воно ще більш важливе, коли ви воюєте за своє життя. Римські солдати дуже ретельно підходили до вибору правильного взуття. Зазвичай вони носили напівчеревики на товстій підошві з ремінцями, які фіксували їх на нозі. Внизу підошви були цвяхи, які виступали, як шипи бігових або бейсбольних кросівок. Товста підошва захищала ноги від травм, а цвяхи забезпечували зчеплення при маневруванні на ґрунті.

Духовне взуття християнина – це “[благовістя] [миру]” (Еф. 6:15). Римлян 5:1 говорить: “Отже, виправдавшись вірою, маємо мир з Богом через нашого Господа Ісуса Христа”. Бог примирив вас із Собою через смерть Свого Сина (вірш 10). Раніше ви були Його ворогом, а тепер ви – Його дитина. Раніше Він противився вам, а тепер Він на вашому боці.

Якими б складними не були ваші обставини, скільки б супротивників не виступало проти вас, пам’ятайте, що непереможний Бог усесвіту на вашому боці. Він воює проти Своїх ворогів (Об. 2:16), і проти Нього ніхто не може встояти. Тож будьте непохитні в цій упевненості. Зосередьтеся на своєму Великому Спільнику, а не на своїх немічних ворогах.

Мотивація до молитви: Дякуйте Богові за Його мир, присутність і захист у вашому житті.

Подальше вивчення Писання: Будь ласка, прочитайте 7 розділ Суддів. Як Гедеон продемонстрував свою впевненість у тому, що Бог на його боці?

Джон МакАртур
Більше дописів

Leave a Reply