26 травня | Приймаючи Слово Христа (Тадей)

“Ось імена дванадцятьох апостолів: …Тадей” (Мт.10:2-3)

Якщо ви любите Христа, ви приймете Його Слово і будете йому підкорятися

Сигнали радіохвиль дуже цікаві. Постійно кожна кімната у вашому домі наповнена голосами, музикою та безліччю інших звуків, але ви не можете їх почути, до тих пір поки ваше радіо не буде налаштоване на їхню частоту. Це сучасна аналогія до духовної істини, якої Ісус навчає у Івана 14:21: “Хто має Мої заповіді та виконує їх, той Мене любить. А хто Мене любить, того любитиме і Мій Отець, і Я любитиму його, і з’явлюся йому Сам”. По суті, Ісус говорить: “Я відкриваюся тим, хто любить Мене – тим, чиї духовні приймачі налаштовані на Мою частоту. Вони приймають Моє Слово і слухаються його”.

У біблійному описі Тадей – людина небагатослівна. Його запитання в Івана 14:22 – це єдине, що він коли-небудь сказав, зазначене в Писанні. Запитання було викликане його здивуванням з приводу заяви Ісуса у вірші 21 про те, що Він відкриває Себе тільки тим, хто Його любить. Тадей запитав: “Господи, чому це так, що Ти маєш намір з’явитися нам, а не світові?”.

Тадей не зрозумів висловлювання Христа, бо воно не відповідало його уявленням про Месію. Як і інші учні, він очікував, що Ісус незабаром подолає римське поневолення, звільнить Божий народ і встановить земне царство, в якому Він сяде на престолі Давида, царюючи як Господь і Спаситель. Як же Ісус міг це зробити, не відкриваючи всім, Хто Він є?

У вірші 23 Ісус відповідає, повторюючи, що тільки ті, хто Його любить, зможуть Його пізнати, і саме в них перебуватимуть Він і Отець.

Ця коротка розмова між Господом і Тадеєм торкається самого серця християнства. Справжніми віруючими є не ті, хто каже, що любить Бога, а ті, хто приймає Христа і слухається Його Слова. Як сказав Ісус: “Якщо хто любить Мене, той буде виконувати Моє слово” (в. 23).

Чи характеризує ваше життя послух Слову? Я молюся, щоб це було так. Пам’ятайте, що ваш послух Христу є показником вашої любові до Нього.

Мотивація до молитви: Дякуйте Богові за Його Слово, через яке Дух навчає вас і дає вам силу жити слухняним життям.

Подальше вивчення Писання: Будь ласка, прочитайте Івана 8:31-47. До кого звертався Ісус? Чому Його хотіли вбити? Як Ісус охарактеризував диявола?

Джон МакАртур
Більше дописів

Leave a Reply