Молодший бакалавр церковного служіння (А.А.В.S)

Молодший бакалавр церковного служіння (А.А.В.S)

Програма призначена для братів, які бажають бути кваліфікованими служити Словом для Церкви Ісуса Христа. Вона забезпечує студентів всебічним, глибоким та систематизованим вивченням Божого Слова, та всіх важливих знань необхідних для будь-якого виду ефективного служіння в помісній церкві. Поглиблене вивчення ключових предметів забезпечить студентів необхідними навичками тлумачення, застосування та проголошення волі Божої.

На кого орієнтована програма

  • Проповідників
  • Керівників груп по вивченню Слова Божого
  • Працівників реабілітаційних центрів
  • Духовних працівників з підлітками та молоддю
  • Всіх, хто бажае мати базову християнську освіту
Акредитація
Вимоги для вступу
Фінансування

Акредитація

Біблійна семінарія благодаті не має міжнародної чи державної акредитації. Тим не менш, ми є членом міжнародної асоціації християнських навчальних закладів The Master’s Academy International, що дає можливість студентам та випускникам продовжити своє навчання в інших навчальних центрах, які мають відповідне визнання.

 

Вимоги програми

Для навчання на програмі приймаються випускники християнських та світських навчальних закладів, які надали прийнятний диплом ступеня бакалавра. У разі відсутності в абітурієнта формальної християнської освіти, він має пройти співбесіду та успішно скласти іспит на знання Біблії і богослів’я. Якщо абітурієнт не має ступеня бакалавра, після закінчення програми він отримає диплом бакалавра гуманітарних наук в галузі біблеїстики, замість магістерського ступеня. Крім академічних вимог, абітурієнти також повинні відповідати духовним критеріям, викладеним у 1 Тимофію 3:1-7; Титу 1:7-9 і брати активну участь у служінні та житті помісної церкви. Абітурієнти мають заповнити анкету та надати рекомендацію-характеристику пресвітера/або братерської ради помісної церкви.

Додаткова фінансова інформація

Безоплатно. За бажанням, студент може внести пожертву на статутну діяльність.

Особливості програми

  • Акцент на основних темах та предметах базової біблійної освіти.
  • Наставництво та індивідуальна турбота про студентів.
  • Зручний графік занять, без відриву від роботи і служіння.
  • Модульний формат, який складається з 9 однотижневих сесій, 3 сесії на рік. Всього термін навчання 3 роки.
  • Кожен модуль включає передсесійні завдання, класні заняття, а також післясесійні завдання

Навчальні програми Біблійної семінарії благодаті розроблені у семінарії Мастерс та адаптовані для українських церков досвідченими пасторами та викладачами. Нашою головною метою є навчати і наставляти віруючих, які могли б прославляти нашого Триєдиного Бога вірним служінням у своїй місцевій церкві.