Вступ

Як вступити до семінарії?

Біблійна Семінарія Благодаті надає духовну освіту для церковного служіння. Навчальний процес організовано на базі Біблійної Церкви Благодаті, яка є релігійною організацією церкви Євангельських християн у Деснянському районі міста Києва. На даний момент ми не маємо державної чи міжнародної акредитації. Проте Біблійна Семінарія Благодаті є членом міжнародної асоціації християнських навчальних закладів “The Master’s Academy International”.

Наша семінарія пропонує різноманітні навчальні програми, розроблені фахівцями з Північної Америки та адаптовані для українських церков з метою надати всебічну вищу біблійну освіту для підготовки до вірного та ефективного служіння в Церкві Ісуса Христа. До викладацького складу входять висококваліфіковані викладачі, які мають високі наукові ступені та багаторічний досвід викладання, які несуть пасторське служіння у своїх помісних церквах.

Навчальні програми

Ми пропонуємо навчальні програми різного рівня для служителів помісних церков.

Наші партнери

Ми активно співпрацюємо з міжнародними християнськими організаціями у сфері біблійної освіти.

Міжнародне визнання

Семінарія є членом асоціації “The Master’s Academy International”.

Викладачі

До викладацького складу семінарії входять досвідчені служителі церков з різних країн.

Процес вступу

1

Вибрати програму, яка підходить

Наша семінарія пропонує навчальні програми різного рівня, тривалості, спрямованості та інтенсивності. Абітурієнту варто уважно ознайомитися з запропонованими програмами, їх умовами та завданнями.

2

Дізнатись більше інформації

Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви не знайшли на сайті інформацію, що Вас цікавить, будь ласка, зв’яжіться з нами через соц. мережі або по телефону, і ми будемо раді допомогти Вам дізнатися більше про нашу семінарію.

3

Подати заявку онлайн

Вибравши відповідну програму, заповніть заявку на сайті, натиснувши на кнопку “вступити”, розташовану внизу сторінки з обраною Вами програмою. Перевірте точність наданої Вами інформації, інакше ми не зможемо зв’язатися з Вами.

4

Необхідні документи

Зверніть увагу на те, що для вступу до семінарії кожен абітурієнт має надати певний пакет документів з інформацією про себе (персональні дані, рекомендаційні листи, інформація про служіння, освіту та стан здоров’я).

5

Вступні екзамени

Зважаючи на те, що кількість місць може бути обмежена, для вступу абітурієнти мають скласти вступні іспити. Інформація про вступні іспити буде надана абитуентам, які заповнили заявку.

6

Співбесіда

У деяких випадках адміністрація та викладацький склад залишають за собою право призначити особисту співбесіду абітурієнтам з метою отримати більше інформації та визначити доцільність навчання у семінарії.

Важлива інформація

Зверніть увагу, що наша семінарія розташована у Деснянському районі міста Києва (масив Троєщина). Перш ніж вирушати в дорогу, переконайтеся у правильності адреси.

На кого можна поступити?

  Тривалість навчання Іспит
M.Div дуальна 5 років так
M.A.B.S. дуальна 3 роки так
M.A.B.C. дуальна 3 роки так
A.A.B.S. (молодший Бакалвр) дуальна 3 роки так

Наша адреса

Біблійна Семінарія Благодаті розташована у м. Києві за адресою:

вул. Климента Квітки, 12-Б (масив Троєщина)
+38-099-060-98-20
info@gbs.org.ua