Гостьовий візит

Екскурсія семінарією

Екскурсія семінарією під час особистого візиту надасть Вам можливість ближче познайомитися зі служінням нашої семінарії, викладачами та адміністрацією. Під час візиту Ви зможете дізнатися про запропоновані програми, побачити умови проживання та навчання, а також отримати інформацію про майбутні заходи.

Часто задавані питання

Скільки часу триватиме тур?

Зважаючи на те, що наша семінарія невелика, екскурсія не займе більше півгодини. Ми готові приділити Вам стільки уваги, скільки це необхідно, щоб відповісти на всі Ваші запитання.

Чи є поблизу паркування?

Біля семінарії є кілька місць для паркування автомобілів. Просимо вибачення за можливі незручності. Ми працюємо над тим, щоб збільшити кількість місць для паркування.

Чи можу я залишити свої речі чи багаж на місці зустрічі?

Під час Вашого візиту Ваші особисті речі та багаж зберігатимуться в цілості та збереженні у спеціально відведеному місці у приміщенні семінарії.

Чи можна дістатися семінарії на громадському транспорті?

Існує кілька способів дістатися до семінарії на громадському транспорті. Для того щоб визначити, який з них буде найбільш зручним для Вас, зв’яжіться з нами і ми допоможемо Вам вибрати найкращий варіант.

Коли найкращий час для візиту?

Одним із найкращих способів ближче познайомитись із життям нашої семінарії буде відвідати нас під час проведення занять. Щоб дізнатися про дати та час проведення навчальних сесій, перегляньте наш календар або зв’яжіться з нами.

Чи можу я бути вільним слухачем?

Для того, щоб отримати максимальну користь із запропонованих програм, ми рекомендуємо стати нашим студентом. Тим не менш, ми надаємо можливість прослухати деякі курси як вільний слухач. Інформацію про курси, що пропонуються для вільних слухачів, Ви можете знайти в нашому календарі або зв’язавшись з нами. Зверніть увагу на те, що кількість місць у гуртожитку обмежена та пріоритет у поселенні надається нашим студентам.

Чи обов'язково попередньо погоджувати візит?

Для того, щоб ми змогли приділити Вам достатньо інформації та уникнення непорозумінь та розчарувань, обов’язковою умовою для особистого візиту є його попереднє узгодження. Якщо Ваші плани змінилися, будь ласка, попередьте нас заздалегідь про скасування чи перенесення особистого візиту. Також, якщо Ви запланували Ваш візит далеко наперед, не забудьте зв’язатися з нами та підтвердити його незадовго до Вашого відвідування.

Робочий час

Ми відкриті з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00, крім вихідних.

Адреса

м. Київ,
вул. Макаренка 12-Б
масив Троєщина

Тел. +380936059499
Email: info@gbs.org.ua

Записатися на прийом