Магістр пасторського служіння (M.Div.)

Магістр пасторського служіння (M.Div.)

Програма Магістр пасторського служіння (M.Div.) це адаптована для українських церков програма розроблена в The Masters Seminary (San Valley, California). Ця програма пропонує студентам біблійну, богословську, і практичну основу для служіння в помісній церкві. Навчання зосереджене на вивченні древніх біблійних мов, екзегетиці тексту Святого Письма, теорії та практиці експозиціийної проповіді, а також біблійному, систематичному та практичному богослов’ї.

Дана програма пропонується, як дуальна форма навчання. Вона розрахована на 5 років по 4 двотижневих сесії на рік. Усього 20 сесій.

На кого орієнтована програма

Програма орієнтована на пасторів церков, а також на тих братів, хто покликаний і обдарований Богом, ще не рукопокладений на пастирське служіння, але вже активно задіяний в служінні помісної церкви. 

Акредитація
Вимоги для вступу
Фінансування

Акредитація

Біблійна Семінарія Благодаті не має міжнародної чи державної акредитації. Тим не менш, ми є членом міжнародної асоціації християнських навчальних закладів The Master’s Academy International, що дає можливість студентам та випускникам продовжити своє навчання в інших навчальних центрах, які мають відповідне визнання.

Вимоги програми

Для навчання на програмі приймаються випускники християнських та світських навчальних закладів, які надали прийнятний диплом ступеня бакалавра. У разі відсутності в абітурієнта формальної християнської освіти, він має пройти співбесіду та успішно скласти іспит на знання Біблії і богослів’я. Якщо абітурієнт не має ступеня бакалавра, після закінчення програми він отримає диплом бакалавра пасторського служіння, замість магістерського ступеня. Крім академічних вимог, абітурієнти також повинні відповідати духовним критеріям, викладеним у 1 Тимофію 3:1-7; Титу 1:7-9 і брати активну участь у служінні та житті своєї місцевої церкви. Абітурієнти мають заповнити анкету та надати рекомендацію-характеристику пресвітера/або братерської ради помісної церкви.

Додаткова фінансова інформація

Студентам очної форми надається стипендія. Розмір стипендії визначається індивідуально.

Студенти дуальної форми навчання – поки що, безоплатно. За бажанням, студент може внести пожертву на статутну діяльність.

Особливості програми

  • Викладачі є діючими пасторами церков, які здобули якісну біблійну освіту і мають магістерські та докторські ступені.
  • Фундаментальне вивчення біблійних мов.
  • Зосередження на екзегетичному дослідженні біблійного тексту.
  • Теорія та практика експозиційної проповіді.
  • Сприяння духовному зростанню та християнській зрілості.
  • Наставництво та індивідуальна турбота про студентів.
  • Практичне застосування отриманих знань вже після першої сесії.

Навчальні програми Біблійної Семінарії Благодаті розроблені у семінарії Мастерс та адаптовані для українських церков досвідченими пасторами та викладачами. Нашою головною метою є навчати і наставляти віруючих, які могли б прославляти нашого Триєдиного Бога вірним служінням у своїй місцевій церкві.