Магістр гуманітарних наук в сфері душеопікунства (M.А.В.C)

Магістр гуманітарних наук в сфері душеопікунства (M.А.В.C)

Програма не пропонує вивчення популярних тенденцій в сфері психології. Навпаки, маємо на меті показати, що світська і християнська психологія не дієва що до радикальних і стабільних змін в поведінці, або внутрішніх конфліктах людини. Ця програма цілком, зосереджена на послідовному вивченні основних уривків та книг Біблії і забезпечить студентів необхідними навичками тлумачення, застосування та проголошення всієї волі Божої.

Дана програма пропонується, як дуальна форма навчання.

На кого орієнтована програма

  • Пасторів
  • Керівників та працівників реабілітаційних центрів
  • Духовних працівників з підлітками та молоддю
Акредитація
Вимоги для вступу
Фінансування

Акредитація

Біблійна Семінарія Благодаті не має міжнародної чи державної акредитації. Тим не менш, ми є членом міжнародної асоціації християнських навчальних закладів “The Master’s Academy International” , що дає можливість студентам та випускникам продовжити своє навчання в інших навчальних центрах, які мають відповідне визнання.

Для навчання на програмі приймаються випускники християнських та світських навчальних закладів, які надали прийнятний диплом ступеня бакалавра. У разі відсутності в абітурієнта формальної християнської освіти, він має пройти співбесіду та успішно скласти іспит на знання Біблії і богослів’я. Якщо абітурієнт не має ступеня бакалавра, після закінчення програми він отримає диплом бакалавра біблійного душеопікунства, замість магістерського ступеня. Крім академічних вимог, абітурієнти також повинні відповідати духовним критеріям, викладеним у 1 Тимофію 3:1-7; Титу 1:7-9 і брати активну участь у служінні та житті помісної церкви. Абітурієнти мають заповнити анкету та надати рекомендацію-характеристику пресвітера/або братерської ради помісної церкви.

Додаткова фінансова інформація

Безоплатно. За бажанням, студент може внести пожертву на статутну діяльність.

Особливості програми

  • Викладачі є діючими пасторами церков, які здобули якісну біблійну освіту і мають магістерські та докторські ступені.
  • Експозиційний огляд важливих уривків Бібліі присвячених різним темам душеопікунства.
  • Наставництво та індивідуальна турбота про студентів.
  • Сприяння духовному зростанню та християнській зрілості.
  • Модульний формат, який складається з 9 однотижневих сесій, 3 сесії на рік. Всього термін навчання 3 роки.
  • Кожен модуль включає передсесійні завдання, класні заняття, а також післясесійні завдання.
  • Практичне застосування отриманих знань вже після першої сесії.

Навчальні програми Біблійної Семінарії Благодаті розроблені у семінарії Мастерс та адаптовані для українських церков досвідченими пасторами та викладачами. Нашою головною метою є навчати і наставляти віруючих, які могли б прославляти нашого Триєдиного Бога вірним служінням у своїй помісній церкві.