Навчальні програми

Магістр дівініті (M.Div.)

Програма орієнтована на служителя церкви з метою забезпечити його основною біблійною, богословською та практичною підготовкою для пасторського служіння. Ця програма розроблена в Мастерс семінарії та адаптована для потреб церков в Україні.

читати більше

Магістр гуманітарних наук в сфері душеопікунства (M.А.В.C.)

Програма не пропонує вивчення популярних тенденцій в сфері психології. Навпаки, маємо на меті показати, що світська і християнська психологія не дієва що до радикальних і стабільних змін в поведінці, або внутрішніх конфліктах людини. Ця програма цілком, зосереджена на послідовному вивченні основних уривків та книг Біблії і забезпечить студентів необхідними навичками тлумачення, застосування та проголошення всієї волі Божої.

читати більше

Магістр гуманітарних наук у галузі біблеїстики (M.A.B.S.)

Програму Магістр гуманітарних наук у галузі біблеїстики (M.A.B.S.) було розроблено в Університеті Мастерс (The Master’s University) та адаптовано для українських церков з метою надати всебічну вищу біблійну освіту для тих, хто не бажає вступати на програму підготовки пасторів Магістр Дівіті Master of Divinity.

читати більше

Молодший бакалавр церковного служіння (A.А.B.S.)

Програма була розроблена для слов’янських церков з метою надати всебічну вищу біблійну освіту для тих, хто вже має початкову духовну освіту та бажає розвивати свої навички у практичному служінні у своїй місцевій церкві. 

читати більше